اینجا ترموتبرید است؛ بهترین قیمت، بهترین کیفیت، بهترین خدمات

درباره ترموتبرید

گروه تخصصی و مهندسی ترموتبرید از سال ۱۳۷۶ به عنوان مشاور و فروشنده تاسیسات ساختمان های کوچک و بزرگ فعالیت خود را آغاز کرد. گروه ترموتبرید از مهندسین با تجربه و کارشناسان متخصص تشکیل شده است. هدف این گروه ارائه بهترین برندها با مناسب ترین قیمت در زمینه های پمپ های آبرسانی، گرمایش و سرمایش، تهویه مطبوع و تجهیزات استخری وهمچنین ساخت چیلر، فن کوئل، دیگ آبگرم، انواع مبدل، منابع کوئل دار و دوجداره است. ترموتبرید تلاش نموده با توجه به نیاز بازار و مشتریان عزیز که به دنبال اطلاعات فنی دقیق از محصولات میباشند مشاوره دقیقی متناسب با محصول اراعه کند. سابقه کاری درخشان ترموتبرید به فروش محدود نمیشود ، بلکه مشاوره و همکاری در پروژه های عمرانی بزرگ و ابادانی ایران نیز از افتخارات ماست. ترموتبرید اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی در زمینه تجهیزات صنعتی و تاسیسات ساختمانی است، در زمانی که سایرین مشغول واردات و سود های کلان بودند، ترموتبرید به فکر تصحیح چرخه تولید و تامین و رونق بخشیدن به بازار بود.

تموتبرید تضمین کیفیت و قیمت

نویسندگان ترموتبرید


هدف گروه ترموتبرید از ابتدای شروع فعالیت رضایت مشتری بوده است. در این راستا تلاش نمودیم تا از نویسندگان و کارشناسان فروش متخصص و باتجربه بهره بگیریم.

مدیر فروش و محصول ترموتبرید : مهندس حمزه میرزایی


مهندس حمزه میرزایی متولد سال۱۳۶۷، مدیر فروش و مدیر محصول گروه ترموتبرید است. مهندس میرزایی ازسال ۱۳۹۰ به طور تخصصی در زمینه فروش و مدیریت محصول فعالیت میکند. از نظر ایشان مهم ترین عامل درافزایش فروش و رضایت مشتری اراعه محصولات با کیفیت و قیمت رقابتی است. بخش توضیحات و ویژگی های محصولات در وبسایت ترموتبرید به صورت تخصصی توسط مهندس میرزایی نگارش میشود. ایشان که تجربه بالایی در تامین و فروش تجهیزات گرمایشی و سرمایشی دارند با دقت بالا به شرح محصولات در ترموتبرید میپردازند.

پروژه های ترموتبرید

همکاری با ایران مال
ایران‌ مال یا بازار بزرگ ایران یک بازار بزرگ در غرب تهران و بزرگ‌ترین مرکز خرید جهان می‌باشد. این مجموعه با کاربری تجاری، تفریحی، فرهنگی و ورزشی افتتاح شده‌است. یکی از افتخارات ترموتبرید تامین تجهیزات گرمایشی و سرمایشی مجتمع ایران مال است.

همکاری با همراه اول
شرکت ارتباطات سیار ایران (به اختصار: IR-MCI) که با نام تجاری همراه اول نیز شناخته می‌شود، یکی از شرکتهای زیرمجموعه شرکت مخابرات ایران ، نخستین و یکی از بزرگ‌ترین اپراتور های شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در ایران، با حدود ۹۵ میلیون سیمکارت واگذارشده، و دارای پرسرعت‌ ترین اینترنت همراه ایران به همراه ۲٬۹۴۰ منطقه تحت پوشش اینترنت است. ترموتبرید با افتخار تامین تاسیسات ابرسانی برای ساختمان شرکت همراه اول را اعلام میکند.

همکاری با بیمارستان ها
افتخار دیگر ترموتبرید تامین تاسیسات ساختمانی بیمارستان ها و خدمت به کادر درمان و بیماران است. اجرا و تامین تجهیزات بیمارستانی مانند هواسازهای ژنیک و چیلر و تاسیسات ابرسانی برای بیمارستان بقیه الله، بیمارستان رسول اکرم، بیمارستان خاتم الانبیا، بیمارستان میلاد، بیمارستان هاشمی نژاد ، بیمارستان شهید لواسانی، بیمارستان فارابی، بیمارستان دکتر قرضی اصفهان توسط گروه توانمند ترموتبرید و با یاری خداوند صورت گرفته است.

همکاری با دانشگاه ها
تامین تجهیزات گرمایشی و سرمایشی برای مدارس و دانشگاه ها در جهت خدمت به جامعه دانش اموزان و دانشجویان از افتخارات ترموتبرید است. تجهیز دانشگاه شهید بروجردی و دانشگاه ازاد یادگار امام از خدماتی است که اخیرا توسط گروه ترموتبرید انجام شده است.

همکاری با پروژه های ساختمانی
تامین تاسیسات ساختمانی و گرمایشی و سرمایشی ساختمان های افرا، برج باران، برج گل مریم، پروژه مسکن مهر، دادگستری تبریز گوشه ای از سابقه درخشان ترموتبرید در پروژه های ساختمانی است.

گارانتی ترموتبرید


هدف ما در گروه ترموتبرید همواره رضایت مشتریان است. سرویس گارانتی و خدمات پس از فروش ترموتبرید به منظور کاهش نگرانی درباره کیفیت محصولات و دوام ان ها اراعه میشود. محصولات ترموتبرید با توجه به نوع محصول، شامل یک تا ده سال گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. خدمات گارانتی شامل تعمیر و تعویض میشود. برای استفاده از خدمات گارانتی ترموتبرید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

فروش اقساطی


ترموتبرید شرایطی ویژه ای را برای فروش اقساطی را در نظر گرفته است. خرید اقساطی تجهیزات صنعتی و تاسیسات ساختمانی بدون سقف محدود و بازپرداخت یکساله از پرطرفدارترین خدمات ترموتبرید است. برای اطلاع دقیق درباره شرایط خرید اقساطی، نحوه بازپرداخت و مدارک مورد نیاز با واحد فروش ترموتبرید تماس بگیرید.